Приветствую Вас, Гость
Главная » 2017 » Март » 22 » «Краю мій лелечий - стороно моя»
15:54
«Краю мій лелечий - стороно моя»

22 березня в Бабинській ПШБ серед дітей середньої ланки КЗ Бабинської ЗОШ проведено конкурс малюнків на тему «Краю мій лелечий - стороно моя».

До бібліотеки надійшло 19 конкурсних малюнків .

Учасники конкурсу - читачі бібліотеки у своїх роботах висловили любов до України, до рідного краю, передавши через яскраві фарби свої емоції. У творчих роботах діти мріють про мир в Україні, хочуть її бачити вільною та процвітаючою.Журі підвело підсумки і визначило переможців. 
Найбільш вдалими виявились роботи Тітенка Андрія,Савонюк Вікторії та Усик Іванки.

Рівненщина — край, багатий на мальовничі краєвиди, цікаві історичні місця, унікальні пам’ятки культури та архітектури.

Саме на Рівненщині побачила світ перша українська книга — «Пересопницьке Євангеліє», книга, на якій тепер присягають президенти України нової доби.

Пересопниця, Дубно, Корець, Острог, Клевань, Дорогобуж, Межиріч — міста і села,що овіяні духом мужності та любові до свого краю.

В історію Рівненщини вписали немеркнучі сторінки: князі Острозькі, Іван Вишенський та Григорій Сковорода, Іван Федоров та багато інших видатних діячів, чиї долі, праця і помисли покладені на вівтар служіння Вітчизні.

На Рівненщині творили Тарас Шевченко, Пантелеймон Куліш, Микола Костомаров, Володимир Короленко, Леся Українка, Олександр Купрін.

У старовинному Дермані народилися Борис Тен та Улас Самчук. У Рівному працювали Олег Ольжич та Олена Теліга...

Просмотров: 381 | Добавил: Kultura | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: