Приветствую Вас, Гость

Інтернет на дозвіллі

ua.korrespondent.net -  Кореспондент - інформаційний портал  в Україні. Об'єктивно про головні події в Україні та за її межами.

www.unian.net - Постачальник політичної, ділової та фінансової інформації з України.

www.ukranews.com - Новини політики, економіки й фінансів України, розсилки новин, аналітичні огляди, сучасний великий прес-центр із професійним обладнанням.

for-baby.org.ua/web-resursy/rozvagal_ni-portaly - Web-ресурси, дитячі організації, ігри в інтернеті, просто цікаві, ресурси-довідки, розважальні портали, батькам, виховання дітей, відпочинок з дитиною ...

ulibnis.info/?cat=3 - Сайт чудового настрою. Смішні історії, фотоприколи, цікаві новини.

http://mathworld.ru - даний веб-ресурс містить завдання, спрямовані на виховання гнучкості математичного мислення і розвиток ініціативи та кмітливості. На сайті ви також знайдете теоретичний матеріал з елементарної математики, цікаві математичні факти, історії з життя математиків.

http://uk.wikipedia.org/wiki - портал:математика - математичний портал. математика - це наука про кількісні співвідношення, структури, форми та перетворення. Цей портал покликаний допомогти вам ознайомитися з цією складною наукою.

http://www.math.com.ua - Math.com.ua - допомога в математиці, розв'язок задач, контрольних для школярів, абітурієнтів, студентів. якщо ви живете в  Києві, до ваших послуг репетитори. А також на сайті власний форум, на якому вам можуть підказати хід розв'язку задач. В арсеналі сайту: шкільний курс, математичний аналіз, лінійна алгебра, аналітична геометрія, диференційні рівняння, теорія функцій комплексної змінної, теорія чисел, диференційна геометрія, теорія ймовірності, програмування (Pascal, Delphi).

http://math-on-line.com - "Олімпіади, ігри, конкурси по математиці для школярів". Цікава математика - школярам. Он-лайн учбовий центр по проведенню олімпіад, ігор-тренінгів і конкурсів по математиці для школярів 5-8 класів.

http://osvita-ua.net - По словниках і енциклопедіях.